Decros'a Hoşgeldiniz

“Doğal Taşın Her Hali…”

Doğal taşın estetiği ile tasarım trendlerini birleştirerek ilham veren atmosferler yaratan Decros, başta Avrupa Birliği ülkeleri, Amerika ve Avustralya olmak üzere 55 farklı ülkeye ihraç ediliyor.

Sunumlarda ve davetlerde şıklık ve zarafet sunmak isteyenler için tasarladığımız mutfak aksesuarları koleksiyonumuzda kase, sunum tabağı, dondurmalık, şaraplık gibi pek çok ürünü müşterilerimize sunuyoruz. Yemek masası, orta sehpa, zigon, dresuar gibi mobilya gruplarını; eviye, küvet, diş fırçalık, sabunluk gibi banyo aksesuarlarını; saat, kalemlik, mumluk, şamdan gibi ev ve ofis aksesuarlarını modern tasarımlarla birleştiren Decros, yaşam alanlarındaki şıklığı artırıyor.

Ayrıca farklı tarzlarda doğal taş duvar ve yer döşemeleri sunarak kullanıldığı mekanlara değer katıyor. Yıllardır, otelleri, rezidansları, alışveriş merkezlerini ve evleri süsleyen Decros; binlerce ürün alternatifi, tasarım desteği ve farklı teşhir uygulamaları ile Decozone’da ve diğer seçkin satış noktalarında müşterilerini bekliyor.

 

Neden Decros?

Doğal taş bütünüyle bir sanayi ürünü olmadığı için, size ürün sağlayan firmanın, kalite, hizmet ve paketleme standartları ürünü sorunsuz teslim alma, uygulatma ve kullanım için büyük önem taşır. Doğal taşta Decros ürünlerini kullanmanızla birlikte ciddi bir tecrübe birikiminden de faydalanmış olursunuz. Serviste, ürün kalitesinde ve kullanım sırasında herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız. Tüketicilerin en büyük sorunu olan “Neyi, nasıl teslim alacağını bilememek” sizin için sorun olmaktan çıkar.

Neden Doğal Taş?

Doğal taşa ikame bir çok ürün bulunurken, doğal taşı tercih etmeniz için bir çok neden var.

Ekonomiktir

En temel neden ikame ürünlere göre daha ekonomik olmasıdır. Diğer tüm ürünlerin ekonomik veya fiziksel ömrü bina ömründen kısadır. Modasının geçmesi veya yıpranma nedeniyle bina ekonomik ömrünü tamamlamadan yenilenmeye ihtiyaç duyarlar. Yaşayan bir binada yenileme çok sıkıntılı bir süreç olmasının yanı sıra aynı zamanda çok pahalıdır.

Mevcut malzemenin kırılması, taşınması, uzaklaştırılması, kırılma sırasında ortaya çıkan toz, gürültü, yeni malzemenin seçimi, mekanın tasarımı, uygulanması, tüm bu işler yapılırken mekanın kullanıma açık olmaması ve her şeyden önemlisi, bu yenileme işleminin bir ve ya bir kaç defa yapılma zorunluluğu, seramik, cam, ahşap, plastik, halı gibi diğer tüm malzemelerle karşılaştırıldığında doğal taşı ekonomik kılar. İyi tasarlanmış, uygulanmış, korunmuş, kaliteli doğal taş ürünleri yapılarınıza, yapının ekonomik ömrü süresinde değer katacaktır.

Özgündür

Kullandığınız ürünlerin benzerleri olsa dahi sizin ürününüzden bir tane daha yoktur. Aynı zamanda kullanımı kısıtlı olduğu için benzerleri ile de karşılaşmazsınız.

Kimyasal Madde İçermez

Üretim sırasında yaygın kanının aksine parlatmak için sadece çok ince zımparalar kullanılarak, yüzey pürüzsüz hale getirilir ve parlaklık sağlanır. Doğal taş hiç bir kimyasal madde içermez.

Tasarımlarınızı 3 Boyutlu Ürünler ile Tamamlar

Aynı malzeme ile zemin, duvar kaplamasının yanı sıra eviye, bahçe mobilyası, bahçe duvarları, mozaikler ve diğer tüm üç boyutlu ürünleri elde edebilirsiniz.

Bakımı Kolay ve Ucuzdur

Bir kaç senede bir, kolaylıkla yapacağınız bakım ile çok uzun seneler ilk döşendiği halini koruyabilir.

Hayallerinizin Önünü Açar 

Doğal taş diğer malzemeler gibi ölçü, kalınlık ve yüzey açısından kısıtlayıcı değildir. Sizi kısıtlamaz ve hayallerinizi serbest bırakır.

Misyonumuz

Her ne kadar misyonumuz oldukça basit gibi gözükse de, bizim mutluluk tanımımız oldukça özeldir. Mutluluk bizim için sadece maddi değil, manevi koşulları da barındırır.

Biz müşterilerimizin sadece maddi olarak kazanmalarını değil, aynı zamanda iş birliğimizden keyif almalarını, her bir anlaşmanın güzel bir deneyim olmasını istiyoruz. Müşterilerimizle bire bir ilişkiler kurup, onları sadece müşteri olarak görmek yerine, sağlam bağlarımızın olduğu kişiler olarak tanımak istiyoruz.

Personelimizin, hem çalışırken hem de kişisel hayatlarında, yüzlerinin gülümsemesini sağlamaya çalışıyoruz. Personelimizin, çalıştıkları yeri kar odaklı bir işletmeden daha fazlası, ilke ve değerleri olan bir şirket olarak görmeleri için uğraşıyoruz.

Biz hissedarlarımıza sadece adil bir gelir sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ahlaki değerler ve çevreci bir bilinçle hareket ederek, parçası olmaktan gurur duyacakları bir şirket yaratmaya çalışıyoruz.

Bizim en büyük misyonumuz günün sonunda müşterilerimizin, personelimizin ve hissedarlarımızın gülümseyen yüzlerini görmektir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Soru, öneri ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.